Ta strona używa plików cookies (Google Tag Manager - Analytics 4, Ads, Signals, Facebook Pixel), jeśli nie wyrażasz na to zgody, zamknij kartę przeglądarki. Kliknij w ramkę, aby ją zamknąć.

🗿 O nas

Wprowadzenie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest poprawa internetowego wizerunku polskich firm oraz wdrażanie technologii wizualizacji 3D. W pracy zawsze stawiamy na jakość, indywidualizm oraz spersonalizowanie produktu na potrzeby Klienta. Korzystamy ze sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań, tak, aby na naszych produktach można było polegać i by terminy wykonania były jak najkrótsze. Wszystkie nasze produktu są tworzone na miarę wymagań Klientów.

Misja firmy

Misją firmy jest polepszenie internetowego oraz medialnego wizerunku mikro, małych oraz średnich firm. Wielu przedsiębiorców z uwagi na pęd życia odkłada marketing na dalszy plan. Naszą misją będzie przekonanie ich o wymiernych korzyściach lepszej prezencji online (zwiększenie sprzedaży, łatwiejsze dotarcie do klienta), które znacznie przewyższą koszty naszej usługi. Oprócz tego dążymy do innowacyjności. Zamierzamy popularyzować oraz wdrażać technologię 3d, ponieważ jesteśmy zdania, że zwiększenie immersyjności stron internetowych, które ta technologia zapewnia, jest przyszłością marketingu.

Filozofia designu

W wzornictwie stawiamy na przejrzystość, graniczącą niekiedy z minimalizmem. Komunikat tworzonych przez nas treści zawsze jest wyraźny. Nie blokuje go milion niepotrzebnych okienek, zgód czy innych promocji. Uważamy, że w wypadku treści, jaką jest strona internetowa, klientowi, który już na nią wszedł, należy dać to, czego szuka, a nie rozpraszać jego uwagę. Buduje to pozytywne wrażenie o marce od pierwszych sekund, co zgodnie z „Marketingiem 4.0” jest jedną z największych wartości we współczesnym biznesie.

Dlaczego warto?

✅ Innowacyjność – nasza firma oferuje bardzo nowoczesne usługi najwyższej jakości usługi, które są zawsze dopasowane do klienta. Wyobraź sobie, że klient może „dotknąć” Twojego produktu w prawdziwym 3D. Czy nie uważasz, że wartość Twojej marki wzrośnie?

✅ Indywidualne rozwiązania – Bez względu na to, czego potrzebujesz - czy chodzi o projektowanie stron internetowych, tworzenie oprogramowania, czy inne usługi - znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nie są nam straszne skomplikowane projekty lub łączenie technologii. Możesz mieć pewność, że produkt, który otrzymujesz jest unikatowy i funkcjonalny.

✅ Konkurencyjność – Stawki za nasze usługi są atrakcyjne i przystępne, ponieważ zależy nam na jak najlepszym stosunku jakości do ceny naszych produktów, zadowoleniu klientów oraz spełnianiu naszej misji.

Jeśli jesteś zainteresowany/a,

© 2022 ITMakeovers

Wszelkie prawa zastrzeżone

ITMakeovers
Maciej Motławski

Gdańska 25, II piętro, lok. 5

85-005, Bydgoszcz

NIP: 9532553922

📲 : 519 629 229

📧 : maciej@itmakeovers.pl